eb335013-9cea-4f18-bbce-47282c4ce15b.JPG
a4838a38-b99f-4ffd-8dfa-e048bc78b338.JPG
910f3c5a-0115-4230-9dd3-a3a397a30a2c (1)

O NÁS

IMG_1121.jpg

Jitka Klementová

zakladatelka a majitelka kosmetického E-SHOPU
NEW BEAUTY COLLECTION ČR. 

 

S export managerkou a manželkou majitele značky MTJ jsme se seznámily před více než 20 ti lety v Itálii na jednom z největších kosmetických veletrhů COSMOPROF. Od té doby se naše cesty již nerozdělily. Obě dvě pracujeme v oblasti módy a kosmetiky již dlouhá léta. Když mi Jovin nabídla, zda bych si pod sebe MTJ kosmetiku vzala v rámci ČR, neváhala jsem ani minutu. Mít doma profesionální vlasovou kosmetiku je snad snem každé ženy, která touží po krásných vlasech. Mimo mého působení v novém E-SHOPU NEW BEAUTY COLLECTION, pracuji jako Advertising director v nejluxusnějším magazínu v ČR, což mě velmi těší. Moje práce je můj koníček
a doufám, že to nikdy nebude jinak. Otestovala jsem stovky kosmetických produktů po celém světe,  ale v den, kdy se mi do rukou dostala značka MTJ, bylo rozhodnuto co chci ve své koupelně mít.  Moje nová E-SHOP cesta s názvem NEW BEAUTY COLLECTION začíná uvedením první řady vlasové kosmetiky MTJ Superior Therapy Hair a SUN řada, jelikož nám začíná krásné léto na které se zajisté všechny dámy těší! A jelikož nechci být při zemi, tak jsem pro Vás dámy přibrala i úžasné přírodní produkty od značky NAPURA. 

_MG_2237_pp.JPG

Martina Hrubá

majitelka, marketingová a projektová managerka E-SHOPU
NEW BEAUTY COLLECTION ČR. 

 

Výzvy mám ráda celý život a když mi Jitka nabídla spolupráci na tomto E-SHOPU řekla jsem si proč ne. Jako marketingová a Public Relations specialistka, alespoň vím, jak pro svůj kosmetický business udělat dobrou reklamu. A jelikož mám kosmetické produkty, líčení a kvalitní péči od hlavy až k patě ráda celý život, neváhala jsem ani minutu.

Doufám, že se Vám náš E-SHOP bude líbit.

ŽENY, ŽENÁM...to je společnost NEW BEAUTY COLLECTION.